Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Motto: "Pomáháme lidem tak daleko, jak chtějí jít,
a o kousek dál..."

Zahradní slavnost 2017

Již druhý ročník Zahradní slavnosti se uskutečnil ve čtvrtek 22. června. Na tuto slavnost byli pozváni rodinní příslušníci a opatrovníci klientů DSS. Program začal úvodním slovem, na které navázalo vystoupení dětí z národopisného souboru Malý Klobučánek z Valašských Klobouk. O hudební doprovod se během odpoledne postarala cimbálová muzika Klobučánek.

Následovalo vystoupení pana Antonína Havlíka s písněmi Co je to za hora a Ráno, kterého na akordeon doprovázel pan Karel Kolařík.
Po hudebním pásmu byl starostovi obce Návojná panu Ing. Františku Macharovi předán dar v podobě makety obce Návojná, kterou během několika let vytvořili klienti pod vedením pana Karla Kolaříka.

V průběhu slavnostního odpoledne byli také oceněni klienti, kteří v DSS pravidelně vykonávají užitečnou činnost a reprezentují DSS prostřednictvím vystoupení v rámci kroužku dramaterapie. 

Krásné slunečné odpoledne bylo zakončeno pásmem Klobučánku. Děkujeme všem, kteří se zahradní slavnosti zúčastnili a přispěli k příjemně prožitému pohodovému odpoledni v areálu DSS. 

Chcete vidět více fotografií ze zahradní slavnosti? Klikněte na galerii

zahradni slavnost