Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Motto: "Pomáháme lidem tak daleko, jak chtějí jít,
a o kousek dál..."

Rekreace v Luhačovicích

První červnový týden se uskutečnila pravidelná rekreace, tentokrát v lázeňském městě Luhačovice. 

6 klientů se v pondělí ráno dopravilo k penzionu Pomněnka, ve kterém měli strávit následující 3 dny. Po příjezdu následoval menší odpočinek, oběd formou obědového balíčku a poté se všichni přesunuli do vily Jiřinka, kde byl domluven pobyt v solné jeskyni. Někteří klienti byli v tomto prostředí poprvé, proto si relaxační hodinku náležitě užívali. Cestou zpět nechybělo zastavení u pramene Dr. Šťastného, procházka po kolonádě, občerstvení v kavárně a nezbytné psaní pohledů.

Následující den si každý z klientů dopřál čokoládovou masáž, při které jim zkušená paní masérka roztírala teplou čokoládu po zádech. Po obědě se klienti šli opět projít na kolonádu, kde si prohlédli galerii a výstavu v prostorách pramene Vincentka. Zpestřením lázeňského pobytu byla jízda vláčkem po Luhačovicích. Klienti tak měli možnost prohlédnout si okolí kolonády, přehradu i ostatní krásy Luhačovic.

Závěr pobytu patřil procházkám, nákupům suvenýrů a lázeňských oplatků. Klienti si pobyt velmi užili, poznali nová místa a spokojení se vrátili zpět do DSS.

Po rozkliknutí galerie naleznete více fotografií z rekreace.   

rekreace luhacovice