Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Motto: "Pomáháme lidem tak daleko, jak chtějí jít,
a o kousek dál..."

3. Jarní ples po našem

Dlouho očekávaná akce letošního roku se uskutečnila začátkem měsíce května. 4. 5. se konal již 3. ročník Jarního plesu po našem, který proběhl v KD Nedašov. Pozvání na ples přijal Domov pokojného stáří Naděje Nedašov, Domov se zvláštním režimem Loučka, Domov se zvláštním režimem Pržno a hosté z blízkého okolí. Po důkladných přípravách byl v podvečerních hodinách ples zahájen úvodním slovem a nealko přípitkem. Prvním bodem programu bylo vystoupení pana Antonína Havlíka, který zazpíval píseň „Ráno“ a „Co se je to za hora“ za hudebního doprovodu pana Karla Kolaříka.

Následovalo vystoupení uživatelů dramatického kroužku, kteří tentokrát předvedli rytmické ztvárnění písně F. R. Čecha „Já už jdu“. Zaslouženě za své vystoupení sklidili velký potlesk.

K tanci i poslechu hrála po celý večer hudební skupina Manewr. Kulturní program také doplnila známá taneční skupina ELES se svými choreografiemi. V průběhu večera nechyběli ani soutěže (židličková a balonková), při kterých se soutěžící s vervou bili o prvenství. V závěru večera proběhla očekávaná tombola, na kterou se všichni klienti velmi těšili. Cenu si odnášel každý z klientů, někteří vyhráli dokonce ceny dvě.

Dům sociálních služeb děkuje sponzorům za krásné ceny, účinkujícím, muzikantům a všem, kteří se na přípravě a průběhu plesu podíleli.

3. ročník Jarního plesu po našem se vydařil a již teď se těšíme na příští rok.

Podívejte se, jak jsme si ples užili. Fotografie naleznete ve fotogalerii

ples