Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Motto: "Pomáháme lidem tak daleko, jak chtějí jít,
a o kousek dál..."

Rekreace v Piešťanech

Čas prázdnin a dovolených je tady a s ním i cestování a objevování neznámých míst. V letošním roce si uživatelé pro rekreaci zvolili Slovenskou republiku, konkrétně lázeňské město Piešťany.

Termální lázně Piešťany jsou největší a nejnavštěvovanější slovenské lázně. Navštěvované jsou především pro kvalitu léčivých zdrojů a unikátní bahenní zábaly, které vyzkoušeli i klienti DSS.  

7. 6. 2016 v dopoledních hodinách nasedli klienti do vlaku a vyrazili na cestu. Ihned při prvním přestupu v Horní Lidči se setkali s prvním a naštěstí jediným problémem celé rekreace, konkrétně se zpožděním navazujícího vlaku, které činilo dvě a půl hodiny. V odpoledních hodinách dorazili unavení rekreanti do Piešťan do hotelu Satelit, který se nachází kousek od centra města. Po vybalení si všichni uživatelé dopřáli bahenní zábal, následovala velmi chutná večeře a posezení v jedné z příjemných městských kaváren.

Druhý rekreační den vyrazili uživatelé po snídani na prohlídku města a na nákupy. Všichni se shodli na tom, že Piešťany jsou opravdu velmi krásné město.

V odpoledních hodinách čekala na uživatele koupel ve vířivce a příjemná masáž. Po večeři následovala večerní procházka městem, která byla opět spojena s posezením v kavárně.

Jelikož všechno jednou končí, i klienti DSS se třetí den po snídani sbalili a vycestovali z Piešťan zpátky do Návojné.

Po příjezdu domů sdělovali rekreanti ostatním své zážitky, chlubili se zakoupenými suvenýry a zvažovali, kam se vypraví příští rok. Co třeba Velké Karlovice, nebo Rožnov pod Radhoštěm?

Pro zobrazení fotografií z rekreace klikněte na galerii.

rekreace v_Piestanech